KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10378229
nr 1037 8229
Ture Lidström
(1917-1995), Sverige
Blandteknik, Ture Lidström (1917-1995), signerad, 38x51
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 maj 2016
kl 20:42:58
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Ture Lidström
Läs mer om Ture Lidström